החיים בשלם  אירועי סטודנטים

יעודכן בקרוב.

מפגשים שבועיים

החוג לתנ"ך

יום א', 17:00-18:30

מטרת החוג היא לסיים לקרוא את התנ"ך במהלך שלוש שנים, וכך לקבל תשתית ידע רחבה ככל שניתן ויכולת התמצאות במרחבי האסופה המקראיתהמפגש מזמין שיחה אינטימית ומעמיקה ונערך דיון בעקבות הקריאה. בכל פעם מושם דגש על פן שונה, כגון היבטים ספרותיים של הכתוב, היסטוריה, ארכיאולוגיה, היווצרות הקנון, עריכת הטקסט, אידאות ודילמות מרכזיות. החוג פתוח לסטודנטים בשנים ב'-ד'.

חוג לפילוסופיה

יום א', 19:00-20:30

קבוצת הקריאה בפילוסופיה מוקדשת לדיון חי, ביקורתי וצמוד טקסט בכמה מן היצירות המרכזיות בהגות החדשה ובת זמננו בדגש על אלו שאינן נלמדות בתכנית הלימודים הפורמלית. הסמסטר קוהקבוצה תעלמד את "פרגמטיזם" של ויליאם ג'יימס המציע הבנה מחודשת של מושג האמת ושל תכלית הפילוסופיה בכללה.

קבוצת הכדורגל

יום ב', 18:30

מרגישים/מרגישות צורך להוציא קצת אנרגיות? חסר לכם/ן ספורט בחייכם/ן ביום יום? בשביל זה אנחנו מזמינים אתכם/ן לקחת חלק בנבחרת הכדורגל של המרכז האקדמי שלם. נבחרת הכדורגל יוצרת מסגרת חברתית מלאת אנרגיות לכל אוהבי הספורט.

המקהלה

יום ד', 18:30

מקהלת המרכז האקדמי שלם מורכבת מסטודנטים וסטודנטיות בעלי משיכה לתחום המוזיקה והשירה. המקהלה שרה רפרטואר ססגוני ומגוון המגיע מכל העולם. המקהלה שרה בשלושה עד שבעה קולות ונדרשת לעמוד בסטנדרט גבוה של ביצוע, מחויבות והשקעה. כל הזמרים והזמרות כאחד מוזמנים להתנסות בשירה סולנית במסגרת השירה בהרכב.