המרכז האקדמי שלם המרכז האקדמי שלם

יום מיון אחרון לתוכנית המצטיינים
12.08.18

80% הנחה בדמי הרישום ליום המיון

ממש כמו הלימודים עצמם, יום המיונים לתוכנית המצטיינים שלנו הוא חוויה אינטלקטואלית יוצאת דופן. במהלכו תתבקשו לעבור מבחן “מאיה” להערכת יכולת פתרון בעיות חשיבה, לכתוב מסה להערכת יכולת הניסוח שלכם ולהשתתף בדיון קבוצתי שיתבסס על טקסט שקיבלתם מראש. מי שיעבור את יום המיון, יוזמן לראיון מול שני אנשי סגל. מוכנים?


הרשמה ליום המיון*

אם ציון ממוצע הבגרות המשוקלל שלכם הוא 100 ומעלה, או אם השגתם בבחינה הפסיכומטרית ציון 700 ומעלה, אנא מלאו את פרטיכם ואפרת תיצור עמכם קשר לצורך בדיקת התאמתכם ליום המיונים.

*80% הנחה בדמי רישום ליום המיון

מה לומדים בתכנית ללימודים הומניסטיים?

תכניות לימודים לבחירה

במקביל לתכנית ללימודים הומניסטיים בוחרים הסטודנטים באחת משתי תכניות לימודים, שאופני החקירה שלהם מאפשרים הבנה עמוקה ומשמעותית יותר של התכנית הנבחרת. לימודי המזרח התיכון והאסלאם

לימודי המזרח התיכון והאסלאם

בתכנית לומדים הסטודנטים את השפה הערבית על בוריה בעזרת שיעורים פרטיים עם מדריכים ערבים, נפגשים עם הטקסטים המכוננים של האסלאם ומנתחים את ההתפתחויות העדכניות ברחבי העולם הערבי. לימודי פילוסופיה מערבית והגות יהודית

לימודי פילוסופיה והגות יהודית

בתכנית מכירים הסטודנטים לעומקם את הטקסטים של ההגות היהודית והן את היצירות הגדולות של העולם המערבי, צוללים לעומקה של כל תרבות ומנתחים את ההשפעות ההדדיות במפגש ביניהן.

סמינר בקבוצה קטנה במרכז האקדמי שלם

היתרונות של שלם

benefits

תכנית ההתמחות ויוזמות של שלם

חוויית הלימוד בשלם

ביקשנו מהסטודנטים שלנו לספר קצת על הלימודים בשלם. זה מה שהם אמרו:

הרשמה ליום מיון

הכניסו פרטים ואפרת ממדור גיוס סטודנטים תחזור אליכם בהקדם.